Hurtownia Zegarków

 

Hurtownia zegarków Outletwatch

 ...

OUTLETWATCH to prężnie działająca hurtownia zegarków. Naszym kontrahentom od lat oferujemy najkorzystniejsze warunki współpracy. Nasi kontrahenci korzystają ze wciąż udoskonalanego systemu sprzedaży. W 2016 roku naszą ofertę współpracy rozszerzyliśmy o dropshipping. Każdy, dla kogo hurtownia zegarków Outletwatch jest podmiotem wart zaufania, ma również możliwość wykorzystywania naszych zdjęć i opisów produktów do własnego sklepu internetowego lub na allegro.

 

Dzięki współpracy z producentami w naszej ofercie hurtowej znajduje się ponad 2000 modeli zegarków różnych marek. W ciągu każdego miesiąca oferta hurtowni poszerzana jest o kilkadziesiąt nowych modeli. Współpraca z nami to idealny pomysł na pierwszy biznes. Dzięki prostej integracji z naszym systemem stawiający pierwsze kroki przedsiębiorcy mogą w szybkim czasie rozpocząć sprzedaż z własnego sklepu internetowego. Za pośrednictwem udostępnionego i cykliczne aktualizowanego pliku XML każdy, kto zechce nawiązać z nami współpracę będzie mógł w kilka chwil aktualizować każdego dnia stany magazynowe oraz ceny produktów. To znaczna oszczędność czasu! Funkcjonujący i wyróżniający od niedawna naszą hurtownie dropshipping pozwala na zamawianie pojedynczych sztuk produktów.

Firmy zainteresowane zakupami hurtowymi prosimy o zarejestrowanie się na naszej stronie jako firma (link do rejestracji), następnie prosimy o kontakt telefoniczny 514-545-443 lub e-mailowy: kontakt@outletwatch.pl. Po przyznaniu statusu hurtownika należy zalogować się do swojego konta, wówczas ceny detaliczne widoczne w naszym systemie zmienią się na hurtowe. 

Współpraca z nami się to szereg korzyści. Hurtownia zegarków OUTLETWATCH oferuje możliwość szybkiej integracji poprzez plik xml, dropshipping i przede wszystkim elastyczne formy współdziałania. W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

 

OUTLETWATCH                                        
ul. Bocheńskiego 69 lokal 48      
40-847 Katowice                                

NIP: PL 6272251676 
REGON: 276570172.

infolinia: +48  514 545 443      
mail:  kontakt@outletwatch.pl
    

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl