Hurtownia Zegarków

Hurtownia zegarków - Hurtownia  dropshipping

Hurtownia zegarków Outletwatch

 ...

OUTLETWATCH to prężnie działająca hurtownia zegarków. Naszym kontrahentom od lat oferujemy najkorzystniejsze warunki współpracy. Nasi kontrahenci korzystają ze wciąż udoskonalanego systemu sprzedaży. W 2016 roku naszą ofertę współpracy rozszerzyliśmy o dropshipping. Każdy, dla kogo hurtownia zegarków Outletwatch jest podmiotem wart zaufania, ma również możliwość wykorzystywania naszych zdjęć i opisów produktów do własnego sklepu internetowego lub na allegro.

Hurtownia zegarków Outletwatch to również dystrybutor oryginalnych zegarków Gino Rossi, Bisset, Albatross i innych marek.

Dzięki współpracy z producentami w naszej ofercie hurtowej znajduje się ponad 2000 modeli zegarków różnych marek. W ciągu każdego miesiąca oferta hurtowni poszerzana jest o kilkadziesiąt nowych modeli. Współpraca z nami to idealny pomysł na pierwszy biznes. Dzięki prostej integracji z naszym systemem stawiający pierwsze kroki przedsiębiorcy mogą w szybkim czasie rozpocząć sprzedaż z własnego sklepu internetowego. Za pośrednictwem udostępnionego i cykliczne aktualizowanego pliku XML każdy, kto zechce nawiązać z nami współpracę będzie mógł w kilka chwil aktualizować każdego dnia stany magazynowe oraz ceny produktów. To znaczna oszczędność czasu! Funkcjonujący i wyróżniający od niedawna naszą hurtownie dropshipping pozwala na zamawianie pojedynczych sztuk produktów.

Firmy zainteresowane zakupami hurtowymi prosimy o zarejestrowanie się na naszej stronie jako firma (link do rejestracji), następnie prosimy o kontakt telefoniczny 514-545-443 lub e-mailowy: kontakt@outletwatch.pl. Po przyznaniu statusu hurtownika należy zalogować się do swojego konta, wówczas ceny detaliczne widoczne w naszym systemie zmienią się na hurtowe. 

Współpraca z nami się to szereg korzyści. Hurtownia zegarków OUTLETWATCH oferuje możliwość szybkiej integracji poprzez plik xml, dropshipping i przede wszystkim elastyczne formy współdziałania. W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

Wholesale Watches - Discout

Cooperation:
1. We are open to all forms of cooperation with us. In particular, we encourage operators in the hairdressing industry for our products which could offer an ideal complement.
2. To cooperate with importers, wholesalers, manufacturers of the individual. Offer, please submit an e-mail.

....

OUTLETWATCH..................................Nr konta IBAN
właścicielem jest  firma.....................mBank
DARSTAR DARIUSZ WLOKA...............29 1140 2004 0000 3002 7119 6030
ul. Tysiąclecia 86                              
40-871 Katowice.................................infolinia: +48 514 545 443
NIP: PL 6272251676............................
Pon - Pt  10:00 - 18:00
REGON: 276570172.............................email: kontakt@outletwatch.pl             

 

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl