• Oferta dla Firm

  Doceń swojego pracownika lub kontrahenta...

                                                                             ...on odwzajemni to dwukrotnie.

 

 

Szanowni Państwo,

Jest to oferta skierowana dla firm, które chcą w sposób wyjątkowy  wyróżnić swoich pracowników. Można również bardziej zmotywować pracownika takim prezentem. Można też obdarować w sposób wyjątkowy swoich kontrahentów, specjalnych i dobrych klientów. Zegarek jest bardzo praktycznym upominkiem, który w bardzo przyjemnym i oryginalnym stylu będzie przypominał, że zostali docenieni. Pracownik lub kontrahent będzie bardziej związany z Waszą firmą, co z pewnością zwiększy zaufanie, efektywność w dalszej współpracy.


Oferujemy również swoją pomoc w doborze odpowiednich modeli zegarków w zależności od preferencji. Pomożemy dobrać odpowiedni styl i fason zegarka by dopasował się do osoby obdarowanej. Doradzimy jaką markę wybrać z wielu dostępnych


Gwarantujemy wszystkim zainteresowanym tą ofertą  kompleksową obsługę w zakresie dostaw, jak również odpowiednim przygotowaniu wyjątkowych prezentów w formie naszych zegarków. Nasze kompetencja jak i również bogate doświadczenie oraz duże zaangażowanie w realizacji takich zamówień dają GWARANCJĘ 100% ZAMIERZONEGO EFEKTU! Po wcześniejszych ustaleniach realizujemy zlecenie w 24 GODZINY. Zawsze realizujemy nasze przesyłki terminowo i pod wskazany przez Państwa adres. Możemy również wysłać pojedyncze zegarki pod wskazany adres.
Przy tego typu zamówieniach istnieje możliwość rabatu, który jest indywidualnie ustalany do tego typu zamówień.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

tel. +48  514-545-443

email: kontakt@outletwatch.pl