Opinie o Nas
Program lojalnościowy

program lojalnościowy outletwatch zegarki

 

Program lojalnościowy - Polega na zbieraniu punktów i wymianie ich na dodatkowe rabaty w formie wymiany punktów na produkty. Za każdy wydany 1 zł otrzymasz 1 pkt. Im więcej punktów uzbierasz tym większy rabat otrzymasz. Każde zdobyte 100 pkt możesz wymienić na 1 zł. Punkty wymieniasz kiedy chcesz. Przykład: zamówienie za 860 zł = 860 pkt = 8 zł ( 60 pkt zostanie do momentu uzbierania równych 100 pkt, które możesz zamienić na 1 zł ). Punkty otrzymuje się za produkty nie koszty dostawy.

Przy każdym produkcie podana jest informacja, ile punktów możesz zdobyć dokonując zakupu. Zdobyć produkty mogą tylko osoby zarejestrowane na naszej stronie. Po zalogowaniu się, wejdź na "moje konto", będziesz tam miał informacje o zdobytych punktach, a także przycisk: "Przejdź do listy produktów, które możesz wymienić za punkty" do produktów, które możesz wymienić za punkty. Na swoim koncie sprawdzisz również historię wymiany punktów. 

 

Jak należy wymienić punkty na produkty.

1. Po zalogowaniu się, wejdź na moje konto.

2. Następnie kliknij w Przejdź do listy produktów, które możesz wymienić za punkty.

3. Z listy produktów, wybierz interesujący Cie produkt klikając WYMIEŃ.

4. Podczas składania zamówienia w koszyku, jako drugi krok jest Twoje dane. W nim jest pole Dodatkowa informacja - Uwagi. Napisz w tym polu do nas, że prosisz o dołączenie produktu za wymianę punktów. Dołączymy twój produkt do Twojego zamówienia za 1 GROSZ.

 

Ważne - Jeżeli wiesz, że będziesz składał zamówienia i chciałbyś również wymienić zgromadzone punkty na produkt. Najpierw wymień punkty a następnie złóż zamówienia. Pozwoli nam to na przesłanie wszystkiego w jednym zamówieniu.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl