Opinie o Nas
Rabaty - Hurtownia

Zegarki rabaty wyprzedaż promocja sale zwgarków

 

Przygotowaliśmy dla wszystkich którzy z nami współpracują, możliwość zdobycia dodatkowych korzyści w formie dodatkowego rabatu. Nie ważne, czy wybrałeś tradycyjną formę współpracy jako hurtownik czy jako hurtownik w modelu dropshipping. Ważne, że jesteś z nami i my to doceniamy. Dlatego, dajemy Tobie kilka możliwości zdobycia dodatkowego rabatu. Im więcej kupujesz tym więcej zyskujesz. Sprawdź poniżej co przygotowaliśmy dla Ciebie.

Mając status hurtownika, masz dostęp do cen hurtowych. Wszystkie dodatkowe rabaty jakie możesz uzyskać, liczone są od ceny hurtowej.

 

Dodatkowe akcje rabatowe - Będziemy udostępniali specjalne kody rabatowe, dodatkowo obniżamy ceny produktów na określony czas lub do wyczerpania zapasów. Warto z takich akcji skorzystać, jest to zawsze dodatkowa możliwość uzyskania dodatkowego rabatu. Nie możesz tego przegapić!

 

Progi rabatowe -  Zdobądź od razu dodatkowy rabat. Wystarczy podczas składania zamówienia, przekroczyć odpowiedni próg kwotowy - brutto, który spowoduje udzielenie dodatkowego rabatu w zależności od wartości pojedynczego zamówienia.

  2 000 PLN - 1 %

  4 000 PLN - 2 %

  6 000 PLN - 3 %

  8 000 PLN - 4 %

10 000 PLN - 5 %

 

Program lojalnościowy - Doceniamy wszystkich którzy z nami współpracują, dlatego postanowiliśmy uruchomić dodatkowy program lojalnościowy, polegający na zbieraniu punktów i wymianie ich na dodatkowe rabaty. Za każdy wydany 1 zł otrzymasz 1 pkt. Im więcej punktów uzbierasz tym większy rabat otrzymasz. Każde zdobyte 100 pkt możesz wymienić na 1 zł. Punkty wymieniasz kiedy chcesz. Przykład: zamówienie za 860 zł = 860 pkt = 8 zł ( 60 pkt zostanie do momentu uzbierania równych 100 pkt, które możesz zamienić na 1 zł ). Punkty otrzymuje się za produkty nie koszty dostawy. Jak wymienić punkty sprawdzisz TU.

 

Darmowa dostawa - Wszystkie zamówienia o wartości 1000 zł netto ( 1230 zł brutto ) wysyłamy kurierem GRATIS. Wystarczy, że podczas składania zamówienia wybierzesz tą opcję. Tylko na terenie Polski.

 

Sumowanie rabatów -  U nas rabaty łączyć się w duże korzyści! Wyobraź sobie, że udostępniamy rabat 3 % na wszystkie zegarki. Zobacz, jakie otrzymasz korzyści, przy zamówieniu o wartości np. 2000 zł brutto. Do wykorzystania masz dodatkowy rabat 3 % oraz 1 % ( z progu rabatowego, im większa wartość tym większy rabat ) pamiętaj, że za każdą wydaną pełną złotówkę otrzymasz 1 punkt. Dodatkowo otrzymasz darmową wysyłkę firmą kurierską na terenie Polski.

 

Zobacz jak to wygląda w liczbach:

2000 zł - 4% = 1920 zł           zyskujesz 80 zł

1920 zł         = 1920 pkt         zyskujesz 19 zł

Darmowa wysyłka                  zyskujesz 16 zł

 

Łącznie zaoszczędziłeś  115 zł

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl